JAK KUPOWAĆ

Jeśli chcesz odkryć MOC NATURY zamkniętą w kropelce olejku, możesz:

 

  zrobić zakupy w cenie detalicznej korzystając z naszego sklepu:

https://www.mydoterra.com/nacoto

  zrobić zakupy w cenie detalicznej lub z niewielką zniżką, korzystając z naszego konta, zyskując przy okazji nasze wsparcie i edukację w zakresie bezpiecznego stosowania zakupionych produktów.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie – napisz do nas

  zrobić zakupy ze zniżką 25 % i założyć swoje konto osobiste w doTERRA, czerpiąc dodatkowe, niesamowite korzyści:

bezterminowe wsparcie
i edukację

 dostęp do super promocji i programu lojalnościowego LRP

oraz gratisowy olejek od nas!

Zarejestruj się już dziś!

ZASADY
PROGRAMU
LOJALNOŚCIOWEGO

 

Pobierz plik pdf z jasną instrukcją „Jak się zarejestrować”:

DOŁĄCZ DO NASZEGO TEAMU

Zakładając konto w NASZYM TEAMIEzyskujesz BEZPŁATNIE dostęp do zamkniętej grupy na fb, gdzie zebrana została już ogromna wiedza dotycząca bezpiecznego stosowania większości dostępnych olejków. Gdzie na bieżąco możesz zadawać pytania, czego użyć na daną dolegliwość, jak się wspierać w konkretnych trudnościach. Gdzie możesz czerpać garściami z doświadczenia osób, które rzetelnie i z pasją, od lat z powodzeniem stosują i edukują ludzi w tym zakresie.

Benefity i pakiety

Znajdziesz tu informacje o pakietach i możliwości ich wyboru.

Rejestracja

Bezpośredni link do rejestracji

Aby założyć konto zniżkowe dōTERRA możesz dokonać rejestracji na wybrany ZESTAW 
– wtedy płacisz jedynie za swoje olejki oraz przesyłkę. Za poniesione koszty dostawy otrzymasz punkty, które w kolejnym miesiącu możesz wykorzystać na darmowe produkty. Możesz też założyć swoje konto na dowolne, wybrane przez siebie olejki – uiszczając dodatkowo opłatę rejestracyjną w wysokości 24,50 €.

Coroczne wznowienie konta wynosi 15€ – ale przy wznowieniu otrzymujesz w ramach rekompensaty – gratisowy olejek z mięty pieprzowej (Peppermint) 15 ml. (O wartości 21,5 €).

 

Pamiętaj! Nigdy nie kupuj olejków bez certyfikatu czystości, niewiadomego pochodzenia i składu. Zawierają syntetyczne domieszki niewiadomego pochodzenia i składu. Mogą zrobić Ci krzywdę! Mogą uczulić, mogą nasilić dolegliwości. Nie ryzykuj zdrowia swojego i bliskich !

 

 

Uważaj na podróbki! – na polskich stronach sprzedażowych lub allegro pojawiają się nieraz bezczelne podróbki olejków doTERRA (często sprzedawcy wykorzystują nawet zdjęcia oryginalnych olejków). Jednak skład takiego olejku jest zagadką (brak numeru umożliwiającego sprawdzenie jakości), buteleczki często są plastikowe, nieraz z nierównym denkiem.

s

EDUKUJ SIĘ

Nie używaj olejków, nie mając o nich wiedzy. Korzystaj z bezpłatnych spotkań, zadawaj pytania, nie lekceważ siły natury.

POKORA to PODSTAWA

Zanim wlejesz pół butelki olejku do wanny i poparzysz sobie skórę…. Zanim wysmarujesz dziecko 10 olejkami na raz, zakładając, że im więcej tym lepiej…, zanim zepsujesz sobie sos do mięsa wlewając całą kroplę olejku za dużo…

PRZYCHODZI NATURALNIE

Kiedy doświadczasz czegoś cudownego, co zmieniło twoje życie, w naturalny sposób chcesz dzielić się tym z osobami, o które się troszczysz!

Dlaczego warto dzielić się dōTERRA?

WZMACNIASZ INNYCH

Zorganizuje szkolenie, aby przedstawić dōTERRA swpim znajomym i rodzinie oraz pomóc im w znalezieniu naturalnych rozwiązań przydatnych w ich życiu.

ZDOBYWASZ NAGRODY

Zapisując kolejne osoby, możesz otrzymać bezpłatny produkt lub prowizję. (Poproś lidera na wyższym poziomie o szczegóły.)

BUDUJESZ DOCHÓD

Twórz dochód i buduj strumień finansów, dzieląc się dōTERRA i zmieniając życie.

NAJKORZYSTNIEJSZA FORMA ZAKUPU: Program Lojalnościowy

  • Złóż miesięczne zamówienie lojalnościowe (LRP) na 50+PV aby otrzymać darmowe punkty**. Zawsze możesz zrezygnować.
  • Procent darmowego produktu zwiększa się o 5% co 3 miesiące aż do 30%.

Początkowy procent darmowego produktu

Złóż zamówienie na 125+ PV do 15-go danego miesiąca, a otrzymasz darmowy olejek.